Oh oh! Świetnie! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Hydraulik

  • Warszawa
  • Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kodit.io w Polsce, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Hydraulika. Odmieniamy losy zniszczonych mieszkań, a nasze projekty wyróżniają się na rynku nieruchomości w Warszawie. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą.

ZADANIA:

  • Wykonywanie prac hydraulicznych zgodnie z wytycznymi firmy;
  • Wykonywanie napraw i prac remontowych instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych;
  • Współpraca z podwykonawcami;
  • Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika;
  • Doświadczenie w montażu i przebudowie rur, odpływów i instalacji CO;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Zaangażowanie oraz staranność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Prywatny pakiet medyczny;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Stałą ilość remontów na terenie Warszawy;
  • Pracę przy interesujących projektach.

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą."

Sylwia Ugolik | Contact Person

Interesuje mnie
Kodit.io Poland

Warszawa
Odwiedź witrynę internetową