Oh oh! Świetnie! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Młodszy Manager ds. Finansów

  • Warszawa
  • Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem Kodit.io w Polsce aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Manager ds. Finansów.

Kodit.io Polska wyróżnia bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą!

ZADANIA:

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych;
  • Zarządzanie i weryfikacja kosztów pod kątem prowadzonych projektów;
  • Stała komunikacja z działami operacyjnymi i sprzedażą w zakresie planowania, prognozowania i kontroli;
  • Współpraca z Dyrektorem Zarządzającym oraz działem finansowym Grupy w Finlandii;
  • Organizacja i koordynacja procesów z księgowością zewnętrzną;
  • Obsługa bieżących spraw finansowo-księgowych;
  • Kontrola rozliczeń z klientami oraz dostawcami – uzgadnianie rozrachunków;
  • Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie rozrachunków finansowych oraz przychodów i kosztów
  • Przygotowywanie i analiza przepływów finansowych;
  • Analiza polityki cenowej, kosztów materiałowych, kosztów pracy itp.;
  • Obliczanie wysokości bonusów i prowizji zgodnie z obowiązującym systemem bonusowym firmy;
  • Analiza procesów finansowych i biznesowych w Spółce w Polsce;
  • Tworzenie rocznego budżetu finansowego i planowania średnioterminowego oraz wspieranie kierownictwa w procesie budżetowania.

KWALIFIKACJE:

  • Około 2/3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, codzienna komunikacja w tym języku;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint;
  • Umiejętność analityczne;
  • Umiejętność ustalania priorytetów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Odpowiedzialność, rzetelność;
  • Umiejętności komunikacyjne.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Pakiet medyczny;
  • Dynamiczne środowisko pracy oraz bezpośredni wpływ na rozwój biznesu;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą."

Dorota Pasela | Contact Person

Interesuje mnie
Kodit.io Poland

Warszawa
Odwiedź witrynę internetową