Oh oh! Awesome! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Outsourcing specialista

  • A jelentkezések értékelése beérkezési sorrendben történik
  • Budapest
  • Budapest

A pénzintézeteknél bevett gyakorlat az, hogy az alkalmazásfejlesztéseket nem kizárólag saját munkatársaikkal valósítják meg, hanem a piacról is bevonnak külső szakértőket. Az outsourcing specialista küldetése, hogy az ügyfelek által sokszor csak vázlatosan megfogalmazott igényekből egy konzultatív megközelítés során megértse a lényegi követelményeket, meghatározza – technológiai tudás, domain ismeret és személyiség tekintetében is, hogy ki az, aki igazán alkalmas a feladat ellátására, mire van szüksége az ügyfélnek.

Azt az új kollégát keressük, aki képes ellátni egy olyan komplex pozíciót, amiben egyszerre jelenik meg az értékesítés, az üzleti elemzés, a technológia és a humán erőforrás menedzsment. Fontos, hogy rendelkezz jó kommunikációs képességgel, könnyen tudj kapcsolatokat kialakítani ügyféloldalon, megtaláld a hangot a szponzorokkal, terület-, és projektvezetőkkel és nem utolsó sorban a csapattagokkal. Mindenképpen előny, ha van IT projektek értékesítése/megvalósítása területén szerzett tapasztalatod.

Ha úgy érzed rendelkezel ezzel a széles tudástárral és képes vagy azt bevetni annak érdekében, hogy az ügyfeleink által adott keresésekre mindig a megfelelő jelöltet tudjuk delegáljuk, akkor jelentkezz most!

Részletesen a feladataidról:

  • Outsourcing témájú üzleti lehetőségek felkutatása és megértése
  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel, üzleti partnerekkel
  • Üzleti igények közvetítése a recruitment terület felé, részvétel a megfelelő szakértő és szolgáltatási modell kiválasztásában
  • Nemzetközi tenderekben való részvétel

Amit mi kérünk tőled:

  • Legyen legalább 2 év tapasztalatod az IT szolgáltatások értékesítése vagy az IT rendszerintegrációhoz szorosan kapcsolódó informatikai területen
  • Agilis, sikerorientált hozzáállás
  • Diplomád BSc/MSc közgazdaság, informatika vagy más kapcsolódó területen
  • Nemzetközi cég vagyunk így fontos, hogy kiváló angol nyelvtudással rendelkezz szóban és írásban
  • Jó, ha van tapasztalatod szakértők kihelyezésével kapcsolatosan (de ez nem feltétlen elvárás részünkről)

Amit mi kínálunk neked:

  • Változatos feladatokat magában foglaló munkakör, ahol folyamatosan új kihívásokra lelsz
  • Erős kapcsolati tőke kialakításának lehetősége a bankok, biztosítók körében
  • Gyors fejlődés a pénzintézeti iparág megismerésében a szakértői közreműködéseken keresztül
  • Nemzetközi, modern környezet, ahol garantáltan jól fogod magad érezni
  • Innovatív technológiák, melyek biztosítják számodra a folyamatos fejlődést
  • Hosszú távú perspektíva egy olyan nemzetközi cégben, amelyik világszinten az élvonalban van

Nagyszerű munkahely

  • Competitive salary, cafeteria and other benefits

  • Friendly and modern work environment

  • Stabile financial background

  • Complex development possibilities

  • Transparent career model

  • One of the 2019 World’s Most Ethical Companies

  • AllYouCanMove lehetőség

  • Egészségügyi juttatás

  • Rekreációs terület

  • Versenyképes jövedelem

  • Capgemini belső képzések, innovatív technológiák

  • Nemzetközi lehetőségek

About the company

A francia multinacionális csoport tagja, a Capgemini Magyarország 1997 óta működik hazánkban. A csoportnak világszinten több mint 220.000 alkalmazottja van.

Mivel foglalkozunk?

  • IT tanácsadás

  • Fejlesztés és tesztelés

  • Műkődési tevékenység támogatása

  • Projekt menedzsment

  • Rendszerintegráció

Kollégáink mondták rólunk:

„Bár a Capgemini multinacionális vállalat, dolgozói egyéni hozzájárulásukat is értékesnek érzik.”

„A vállalat támogatja a tanulást és a képességek, készségek fejlesztését.”

„A vállalat hét értéke (őszinteség, bátorság, bizalom, szabadság, csapatszellem, szerénység, vidámság) áll a mindennapjaink középpontjában. A Capgemini az egyetlen vállalat, amelynek értékrendszerében szerepel a VIDÁMSÁG.”

Réka Martin | Contact Person

Érdekel
Capgemini Hungary

Budapest
Visit website