Oh oh! Świetnie! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Doradca ds. Nieruchomości

  • Zgłoszenia są rozpatrywane w trybie ciągłym
  • Warszawa
  • Warszawa

Masz otwarty umysł i głowę pełną pomysłów? Szukasz miejsca, w którym możesz rozwinąć skrzydła? Widzisz potencjał w branży Nieruchomości, a nie wiesz jak zacząć? Jeżeli odpowiedź na wszystkie pytania brzmi TAK, to Kodit.io jest idealnym miejscem dla Ciebie. Rozpocznij współpracę z nami, a poprowadzimy Cię na sam szczyt!

ZAKRES ZADAŃ:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Reprezentacja Nieruchomości;
  • Wspieranie Klientów w wyborze najlepszych ofert;
  • Monitorowanie trendów rynkowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i przestrzeganie standardów aktualnie obowiązujących;
  • Prowadzenie terminarza spotkań;
  • Praca w biurze, jak i w terenie.

WYMAGANIA:

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • Samodzielność w zadaniach oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Ambicja zawodowa, nastawienie na sukces;
  • Wysoka kultura osobista i pewność siebie;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Umiejętność współpracy w ramach zespołu.

OFERUJEMY:

  • Wysokie wynagrodzenie;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Pakiet szkoleń wdrażających (stacjonarnie i online);
  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów;
  • Umówione spotkania z Klientami zainteresowanymi sprzedażą mieszkania;
  • Realną możliwość awansu;
  • Profesjonalny i skuteczny marketing;
  • Cotygodniowe integracje w ramach lunchu;
  • Coffee Lottery- program integracji zespołowej;
  • Ambitny zespół;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon);
  • Atrakcyjne biuro w centrum Warszawy.

Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą!

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą.

Joanna Ciuraszkiewicz | Contact Person

Interesuje mnie
Kodit.io Poland

Warszawa
Odwiedź witrynę internetową