Oh oh! Awesome! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

.NET Fejlesztő

  • A jelentkezések értékelése beérkezési sorrendben történik
  • Budapest
  • Budapest

Szeretnél részese lenni egy folyamatosan fejlődő, a környezettudatosságban és fenntarthatóságban világszinten élen járó szervezetnek? Magabiztos .net tapasztalatokkal rendelkezel és új kihívásokat keresel?

Nézd meg kit keresünk és jelentkezz ma!

Amit tudni kell a feladataidról:

  • .NET alapú webes megoldások fejlesztése;
  • Rendszerszervezők által készített rendszertervek alapján történő fejlesztés és hibajavítás;
  • Felületi és üzleti logika implementálása, adatelérési logikák kialakítása, SQL fejlesztés;
  • Projektmunkákban való aktív részvétel (kapcsolattartás szervezőkkel és tesztelőkkel)
  • Részvétel a nem dokumentált és örökölt megoldások feltérképezésében és megismerésében

Amire szükségünk van tőled:

  • Munkádat precízen, önállóan végzed, de szeretsz és tudsz csapatban dolgozni.
  • Logikus gondolkodásod és kiváló problémamegoldó képességed van.
  • Erős vagy C# programozási nyelvben és a .NET Framework 4.x és ASP.NET alapos ismeretével rendelkezel.
  • Van legalább 3 év .NET fejlesztésben szerzett tapasztalatod.
  • Rendelkezel MVC4 ismeretével.
  • Ismered és magabiztosan használod az Entity Framework-öt.
  • JavaScript, jQuery, KnockoutJS, Bootstrap tudásod magabiztos.

Előny, ha:

  • Ismered: CSS3, HTML5 és WCF.
  • Vannak agilis módszertani tapasztalataid.
  • Otthonos vagy az SQL nyelvben (Oracle PL/SQL; T-SQL; Microsoft SQL szükséges mindegyike jól jöhet).
  • Ismered a szolgáltatás alapú megoldásokat.
  • Vannak szoftvertervezési és -modellezési ismereteid.

Amit mi kínálunk neked:

  • Nemzetközi, modern környezet, ahol garantáltan jól fogod magad érezni
  • Innovatív technológiák, melyek biztosítják számodra a folyamatos fejlődést
  • Folyamatos képzés és jó karrierlehetőség
  • Biztosítjuk számodra a változatos projektlehetőségeket

Toborzási és kiválasztási csapatunk aktívan dolgozik a Covid-19 járvány idején is. A Capgemini Magyarország Kft. számára fontos az egészséges és biztonságos munkakörnyezet megteremtése, kollégáink védelme és a kiválasztási folyamatban résztvevők pozitív élménye, ezért a kiválasztási folyamatunkat teljes mértékben online végezzük.

Kövess minket a közösségi oldalainkon is:

Facebook: https://www.facebook.com/Capge...
Website: https://www.capgemini.com/care...

Nagyszerű munkahely

  • Competitive salary, cafeteria and other benefits

  • Friendly and modern work environment

  • Stabile financial background

  • Complex development possibilities

  • Transparent career model

  • One of the 2019 World’s Most Ethical Companies

  • AllYouCanMove lehetőség

  • Egészségügyi juttatás

  • Rekreációs terület

  • Versenyképes jövedelem

  • Capgemini belső képzések, innovatív technológiák

  • Nemzetközi lehetőségek

About the company

A francia multinacionális csoport tagja, a Capgemini Magyarország 1997 óta működik hazánkban. A csoportnak világszinten több mint 220.000 alkalmazottja van.

Mivel foglalkozunk?

  • IT tanácsadás

  • Fejlesztés és tesztelés

  • Műkődési tevékenység támogatása

  • Projekt menedzsment

  • Rendszerintegráció

Kollégáink mondták rólunk:

„Bár a Capgemini multinacionális vállalat, dolgozói egyéni hozzájárulásukat is értékesnek érzik.”

„A vállalat támogatja a tanulást és a képességek, készségek fejlesztését.”

„A vállalat hét értéke (őszinteség, bátorság, bizalom, szabadság, csapatszellem, szerénység, vidámság) áll a mindennapjaink középpontjában. A Capgemini az egyetlen vállalat, amelynek értékrendszerében szerepel a VIDÁMSÁG.”

Réka Martin | Contact Person

Érdekel
Capgemini Hungary

Budapest
Visit website