Oh oh! Świetnie! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Specjalista ds. Koordynacji Remontów

  • Warszawa
  • Warszawa

ZADANIA:

  • Planowanie i koordynacja prac remontowych oraz ich budżetu;
  • Dobór oraz negocjacje z podwykonawcami;
  • Przygotowywanie harmonogramów prac i bieżąca kontrola stopnia ich realizacji;
  • Odpowiedzialność za zakup materiałów oraz prowadzenie negocjacji cen hurtowych;
  • Dbałość o jak najwyższy poziom jakości wykonanych prac;
  • Współpraca z zespołem Specjalistów ds. Sprzedaży Nieruchomości;
  • Tworzenie i analizowanie statystyk dotyczących standardu i jakości pracy podwykonawców.

KWALIFIKACJE:

  • Doświadczenie zawodowe w koordynacji projektów remontowych lub budowlanych, szczególnie w przypadku starego budownictwa;
  • Umiejętność doboru ekip remontowych do wykonywania projektów;
  • Umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy własnej;
  • Ustalanie priorytetów podwykonawcom;
  • Biegła obsługa komputera (Ms Office);
  • Zdolność do szybkiej nauki nowych technologii;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

DODATKOWO, ATUTEM BĘDZIE:

  • Doświadczenie/wykształcenie budowlane lub architektoniczne;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie z zakresu projektowania wnętrz;
  • Zainteresowanie nowymi technologiami.

OFERUJEMY:

  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet medyczny;
  • Pracę przy interesujących projektach;
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy.

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą.

Dorota Pasela | Contact Person

Interesuje mnie
Kodit.io Poland

Warszawa
Odwiedź witrynę internetową