Oh oh! Świetnie! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Sourcer ds. Nieruchomości

  • Warszawa
  • Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem Kodit.io w Polsce aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Sourcer ds. Nieruchomości.

Kodit.io Polska wyróżnia bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą!

ZADANIA:

  • Przeszukiwanie rynku nieruchomości pod kątem okazji inwestycyjnych (zakup mieszkań i domów);
  • Wykonywanie analiz opłacalności;
  • Prowadzenie negocjacji z pośrednikami i właścicielami nieruchomości;
  • Skuteczna finalizacja prowadzonych transakcji;
  • Nawiązywanie trwałych relacji biznesowych;
  • Dbałość o profesjonalny wizerunek firmy.

KWALIFIKACJE:

  • Doświadczenie zawodowe jako Sourcer Nieruchomości/ Agent ds. Nieruchomości;
  • Zaawansowana znajomość rynku nieruchomości;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – mile widziane;
  • Zdolności negocjacyjne i sprzedażowe;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Dynamika w działaniu;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność, asertywność i wytrwałość.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet medyczny;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Realną możliwość rozwoju w ramach organizacji;
  • Doskonała lokalizacja biura w centrum Warszawy.

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości.

Dorota Pasela | Contact Person

Interesuje mnie
Kodit.io Poland

Warszawa
Odwiedź witrynę internetową