Oh oh! Świetnie! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Pośrednik ds. Nieruchomości

  • Warszawa
  • Warszawa

Kodit.io to start- up, który na starcie zapewni Ci pracę o stabilnym gruncie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Pośrednika ds. Nieruchomości.

Posiadasz doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości i chcesz rozpocząć zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Nic trudnego, nie musisz rezygnować z branży w której się odnajdujesz. Naszą misją jest zrewolucjonizowanie rynku nieruchomości, dlatego nie widzimy przeciwskazań, aby zapewnić Ci stabilne warunki zatrudnienia.

Dołącz do nas i odmień z nami losy zniszczonych mieszkań i domów. Wspólnie dajmy drugą szansę nieruchomościom.

ZADANIA:

  • Przeszukiwanie rynku nieruchomości pod kątem okazji inwestycyjnych;
  • Analiza potencjalnych nieruchomości zgodnie z niezbędnymi kryteriami;
  • Wykonywanie analiz opłacalności nieruchomości;
  • Kompleksowe prowadzenie pełnego procesu transakcji zakupu nieruchomości;
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami nieruchomości oraz pośrednikami;
  • Kompletowanie niezbędnej dokumentacji w procesie zakupu i sprzedaży;
  • Nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych;
  • Monitorowanie rynku nieruchomości;
  • Dbałość o profesjonalny wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Agenta ds. Nieruchomości;
  • Zaawansowana znajomość rynku nieruchomości w Warszawie;
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i sprzedażowe;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Dynamika w działaniu;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Sourcer’a;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość nauki pod okiem profesjonalistów;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy);
  • Prywatny pakiet medyczny;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Realną możliwość rozwoju w ramach organizacji;
  • Przyjazną i partnerską atmosferę;
  • Doskonałą lokalizacja biura w centrum Warszawy.

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości.

Dorota Pasela | Contact Person

Interesuje mnie
Kodit.io Poland

Warszawa
Odwiedź witrynę internetową