Oh oh! Świetnie! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Specjalista ds. Prawnych - Radca Prawny

  • Warszawa
  • Warszawa

W związku z dynamicznym rozwoju Kodit.io w Polsce do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Prawnych - Radca Prawny.

Kodit.io Polska wyróżnia bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą!

ZAKRES ZADAŃ:

  • Wparcie prawne negocjacji i transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami - tj. kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości;
  • Analiza stanu prawnego nieruchomości;
  • Przygotowywanie i aktualizacja umów przedwstępnych, umów najmu, umów kupna-sprzedaży, protokołów przekazania nieruchomości, umów w zakresie prowadzonych prac remontowych;
  • Weryfikacja zapisów projektów aktów notarialnych;
  • Weryfikacja umów deweloperskich na okoliczność występowania klauzul niedozwolonych i niekorzystnych dla kupujących zapisów;
  • Prowadzenie całościowej obsługi prawnej spółki, w tym opracowanie wzorców umów, regulaminów i procedur;
  • Reprezentowanie pracodawcy podczas transakcji zakupu i sprzedaży nieruchomości;
  • Współpraca z poszczególnymi działami w ramach organizacji.

KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Około 2/3 letnie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, codzienna komunikacja w tym języku;
  • Umiejętność logicznego myślenia i swobodnego formułowania myśli;
  • Samodzielność, skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Pakiet medyczny;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości.

Dorota Pasela | Contact Person

Interesuje mnie
Kodit.io Poland

Warszawa
Odwiedź witrynę internetową