Oh oh! Świetnie! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Zgłoszenia są rozpatrywane w trybie ciągłym
  • Warszawa
  • Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem Kodit.io w Polsce aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Kodit.io Polska wyróżnia bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą!

ZAKRES ZADAŃ:

  • Prowadzenie spotkań z Klientami;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami;
  • Zarządzanie procesem i sprzedaż ofert;
  • Pomoc przy obsłudze transakcji;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

KWALIFIKACJE:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta;
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z Klientami;
  • Zorientowanie na osiąganie celu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Sumienność, systematyczność, odpowiedzialność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • Kontrakt B2B;
  • Jeden z najbardziej atrakcyjnych systemów prowizyjnych na rynku;
  • Pakiet medyczny;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Wdrożenie przygotowujące do pracy oraz pakiet szkoleń (online oraz stacjonarne);
  • Realną możliwość rozwoju w ramach organizacji;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz inicjatyw;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy.

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości.

Joanna Ciuraszkiewicz | Contact Person

Interesuje mnie
Kodit.io Poland

Warszawa
Odwiedź witrynę internetową