{$ msg.text $}

Üzleti Elemző (telekommunikációs iparági tapasztalattal)

  • A jelentkezések értékelése beérkezési sorrendben történik
  • Budapest
  • Budapest

Feladatok:

  • Meglévő kábelszolgáltatásokat (TV, telefon, internet) érintő üzleti integrációs és migrációs projektek elemzői támogatása, a szolgáltatásokhoz kapcsolódó új üzleti igények felmérése és fejlesztői nyelvre, feladatokra fordítása

  • szolgáltatás minőség méréséhez kapcsolódó igények rendszerezése,

  • az üzleti igények és rendszerképességek összevetése.

  • új EHT-nak történő megfelelőséget biztosító megoldások dokumentálása.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség,

  • 2-3 év releváns telekommunikációs hálózatok terén szerzett szakmai tapasztalat,

  • tárgyalóképes angolnyelv tudás (projektnyelv angol),

  • képesség az üzleti igények strukturált dokumentálására

    • az üzleti igény lefordítása az informatika nyelvére,
    • adott esetben javaslattétel az üzleti megoldásokra,
    • üzleti alkalmazások magas szintű ismerete,
  • telekommunikációs termék és szolgáltatásmodell ismeret, üzleti folyamat és üzleti objektumok ismerete,

  • ügyfélközpontúság.

Nagyszerű munkahely

  • Competitive salary, cafeteria and other benefits

  • Friendly and modern work environment

  • Stabile financial background

  • Complex development possibilities

  • Transparent career model

  • One of the 2019 World’s Most Ethical Companies

  • AllYouCanMove lehetőség

  • Egészségügyi juttatás

  • Rekreációs terület

  • Versenyképes jövedelem

  • Capgemini belső képzések, innovatív technológiák

  • Nemzetközi lehetőségek

About the company

A francia multinacionális csoport tagja, a Capgemini Magyarország 1997 óta működik hazánkban. A csoportnak világszinten több mint 220.000 alkalmazottja van.

Mivel foglalkozunk?

  • IT tanácsadás
  • Fejlesztés és tesztelés
  • Műkődési tevékenység támogatása
  • Projekt menedzsment
  • Rendszerintegráció

Kollégáink mondták rólunk:

„Bár a Capgemini multinacionális vállalat, dolgozói egyéni hozzájárulásukat is értékesnek érzik.”

„A vállalat támogatja a tanulást és a képességek, készségek fejlesztését.”

„A vállalat hét értéke (őszinteség, bátorság, bizalom, szabadság, csapatszellem, szerénység, vidámság) áll a mindennapjaink középpontjában. A Capgemini az egyetlen vállalat, amelynek értékrendszerében szerepel a VIDÁMSÁG.”

Réka Martin | Hiring Manager

Érdekel
Capgemini Hungary

Budapest
Visit website