{$ msg.text $}
Kvalitātes speciālists/-e
Mani interesē

Nozare

Food & Beverage

Kategorija

Quality Assurance & Test

Pieredze

Experienced

Pieteikšanās termiņš: 2020. gada 27. septembris

Atrašanās vieta: Rīga

Apmeklēt tīmekļa vietni

Personāla atlases vadītājs
Elīna Smilgaine - Kārkla

Darba apraksts

PIENĀKUMI:

  • Uzturēt esošo kvalitātes un produktu drošības politiku uzņēmumā (BRC, HACCP);
  • Atjaunot kvalitātes un produktu drošības procedūras;
  • Sadarboties ar valsts uzraudzības iestādēm;
  • Izstrādāt kvalitātes un produktu drošības sistēmas īstenošanas pārskatus;
  • Organizēt un kontrolēt uzkopšanas kompāniju pienākumu izpildi;
  • Organizēt un vadīt sanitārās un higiēnas prasības apmācības;
  • Vadīt un koordinēt uzņēmuma auditus un darbinieku apmācības.

PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu starptautiskā uzņēmumā;

  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;

  • Apmaksātu autostāvvietu;

  • Atalgojumu no 1700 EUR/mēn;

  • Apmācības, savas kvalifikācijas celšanai;

  • Saliedēšanās pasākumus;

  • Un daudz ko citu.

Prasmes un prasības
  • Pieredze līdzīgā amatā, vēlams pārtikas ražošanas uzņēmumā;
  • Vēlama pārtikas tehnologa izglītība;
  • Spēja patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu;
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte, analītiskā domāšana, iniciatīva;
  • Teicamas komunikācijas un prezentēšanas prasmes;
  • Teicamas latviešu, labas angļu, krievu valodas zināšanas;
  • Iespēja doties komandējumos.
Par uzņēmumu

„Hanzas Maiznīcas” zīmolam ir jau vairāk kā 20 gadu vēsture. Veiksmīgi apvienojot senās maizes cepšanas tradīcijas un modernās tehnoloģijas, maiznīca cep iecienītāko maizi Latvijā. AS “Hanzas maiznīcas” īpašnieks Somijas uzņēmums “Vaasan ” Oy kopš 2015. gada jūnija ir kļuvis par starptautiskā Zviedrijas koncerna “Lantmännen ek. för” sastāvdaļu, ļaujot nostiprināt pozīcijas Baltijas jūras reģiona valstīs un papildināt piedāvājumu ar vairākiem jauniem produktiem un konceptiem. Šobrīd saviem pircējiem „Hanzas Maiznīcas” piedāvā ap 40 dažādus svaigās maizes produktus.

Mēs, Hanzas Maiznīca, strādājam Latvijā un esam šeit iecienītākās maizes cepēji. Gan klasisku rupjmaizi, gan smalku baltmaizi, arī jaunās maizes šķirnes mūsu maiznieki cep ar meistarību un atbildību. Un tas, kurš Hanzas maizi ēdis, citu vairs nemeklē, jo tik labu garšu gribas baudīt ik dienu.