{$ msg.text $}

Vecākais atslēdznieks - metinātājs

  • Pieteikšanās termiņš: 2020. gada 23. jūlijs
  • Rīga
  • Rīga

Pienākumi un atbildība:

  • Saskaņā ar izstrādātajiem grafikiem veikt tehnoloģisko iekārtu apskati, apkopi un remontus;
  • Nodrošināt ūdens padeves, tvaika, ventilācijas, kondensāta un kanalizācijas un tamlīdzīgu sistēmu nepārtrauktu darbību;
  • Ātri un kvalitatīvi noteikt iekārtu un sistēmu apstāšanās, normālas darbības traucējumu cēloni;
  • Veikt visu veidu iekārtu un sistēmu regulēšanu;
  • Kvalitatīvi un pēc iespēja īsākā laikā novērst atklātos defektus;
  • Noformēt, aizpildīt un nodot tiešajam vadītājam veidlapas, kas saistītas ar tehnisko apkalpošanu;
  • Atbildēt par uzticēto iekārtu dīkstāvēm tehnisko trūkumu nesavlaicīgas novēršanas rezultātā, kā rezultātā radusies brāķa produkcija un tiek kavētas piegādes klientiem;
  • Ņemt dalību attīstības grupas projektu realizācijā;
  • Noformēt, aizpildīt un nodot tiešajam vadītājam veidlapas, kas saistītas ar metināšanas darbu izpildi;
  • Godīgi, pilnīgi un savlaicīgi izpildīt amata pienākumus;
  • Izteikt jaunus priekšlikumu darba procesu uzlabošanai;
  • Pastāvīgi un patstāvīgi paaugstināt profesionālo kvalifikāciju.

Prasmes un prasības

  • Atbilstoša arodizglītība;

  • Latviešu un krievu valodas zināšanas;

  • Izglītība vai apliecība par atļauju strādāt ar gāzes un elektrometināšanas iekārtām;

  • Prasme lasīt tehnisko dokumentāciju un shēmas;

  • Prasme strādāt ar jebkuru atslēdznieka instrumentu;

  • Prasme strādāt ar jebkuru rokas elektroinstrumentu;

  • Katlu, spiedtvertņu, kompresoru operatora apliecība;

  • Augsta atbildības sajūta;

  • Lojalitāte pret uzņēmumu;

  • Godīga attieksme pret darbu, darba devēju un darba pienākumiem;

  • Iniciatīva un vēlme īstenot uzņēmuma mērķus.

Mēs piedāvājam lieliskus ieguvumus

  • Dinamisks darbs starptautiskā uzņēmumā

  • Darbam nepieciešamais apģērbs

  • Uzņēmuma produkcija

  • Veselības apdrošināšana pēc nostrādāta gada

  • Profesionālās apmācības

  • Sociālās garantijas

  • Kopīgi saliedēšanās pasākumi

  • Apmaksāts transports uz un no nakts maiņām

  • Telpas atpūtai

  • Stabils un savlaicīgi izmaksāts atalgojums

Par uzņēmumu

„Hanzas Maiznīcas” zīmolam ir jau vairāk kā 20 gadu vēsture. Veiksmīgi apvienojot senās maizes cepšanas tradīcijas un modernās tehnoloģijas, maiznīca cep iecienītāko maizi Latvijā. AS “Hanzas maiznīcas” īpašnieks Somijas uzņēmums “Vaasan ” Oy kopš 2015. gada jūnija ir kļuvis par starptautiskā Zviedrijas koncerna “Lantmännen ek. för” sastāvdaļu, ļaujot nostiprināt pozīcijas Baltijas jūras reģiona valstīs un papildināt piedāvājumu ar vairākiem jauniem produktiem un konceptiem. Šobrīd saviem pircējiem „Hanzas Maiznīcas” piedāvā ap 40 dažādus svaigās maizes produktus.

Mēs, Hanzas Maiznīca, strādājam Latvijā un esam šeit iecienītākās maizes cepēji. Gan klasisku rupjmaizi, gan smalku baltmaizi, arī jaunās maizes šķirnes mūsu maiznieki cep ar meistarību un atbildību. Un tas, kurš Hanzas maizi ēdis, citu vairs nemeklē, jo tik labu garšu gribas baudīt ik dienu.

25.03.2020Lielākā daļa mūsu cilvēku strādā ražošanā un loģistikā. Mēs kā maizes ražotāji saprotam savu atbildību un lomu – mūsu darbs ir svarīgs epidēmijas laikā. Uzņēmuma uzdevums ir nodrošināt, lai ražošanā būt pietiekami daudz veselu darbinieku, lai mūsu īslaicīgi pārslogotās maizes cepšanas līnijas darbotos.

Viktors Mihaiļins | Personāla atlases vadītājs

Mani interesē
AS Hanzas Maiznīcas

Rīga
Apmeklēt tīmekļa vietni