Oh oh! Puiku! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Pardavimų palaikymo asistentas (-ė) (terminuota darbo sutartis)

  • Prašymai bus svarstomi etapais
  • Vilnius
  • Hybrid
  • Vilnius
  • Hybrid

Ar nori siekti daugiau?

„Vilniaus duona“, būdama Lietuvos rinkos lyderė ir didžiausia duonos gamintoja Baltijos šalyse, priklauso tarptautinei kepyklų grupei „Lantmännen Unibake”, kuri specializuojasi šaldytų ir šviežių kepinių gamyboje. Mes ieškome puikių darbuotojų kaip tu, kurie prisidėtų prie visiems lietuviams mėgstamų duonos gaminių kūrimo ir gamybos.

Ieškome naujo komandos nario – Pardavimų palaikymo asistento (-ės) Vilniuje. Tu asistuosi pardavimų ir marketingo komandai ruošiant techninės paskirties dokumentus.

Pagrindinės atsakomybės:

  • Marketingo sutarčių administravimas;
  • Duomenų apie asortimentą, produktus, taikomas akcijas ir nuolaidas suvedimas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Kainynų atnaujinimas;
  • Įmonės web puslapio ir elektroninio pašto administravimas;
  • Ataskaitų, įsakymų, informacinių pranešimų apie asortimento ir/ar produkcijos pokyčius rengimas ir pateikimas;
  • Kitų vadovo deleguotų užduočių atlikimas.

Darbas su puikiais žmonėmis

Vilma Šimienė
Klientų aptarnavimo vadovė
"Darbe supa profesionalūs kolegos, kurių kasdieniame darbe ir elgesyje atsispindi įmonės vertybės. Džiaugiuosi prisidėdama prie įmonės rezultatų ir būdama dalimi to, ką kuriame ir valgome kasdien."
Aurimas Matikonis
Pardavimų direktorius
"Visada norėjau dirbti rinkoje lyderiaujančioje, tarptautinėje įmonėje su karjeros galimybėmis visame pasaulyje, kurioje būtų svarbios žmogiškosios vertybės. Vilniaus duona viršijo mano lūkesčius."
Tadas Gaškauskas
Kategorijos vadovas
"Per mano darbo „Vilniaus duonoje“ laikotarpį su kai kuriais darbuotojais tapome ne tik kolegomis, bet ir labai gerais draugais. Tai pasako labai daug apie „Vilniaus duonos“ žmones."
Kristina Špokienė
Vyresnioji buhalterė
"Labai vertinu „Vilniaus duonos“ darbo aplinką, nes čia vertinama darbuotojo nuomonė, skatinamas atviras bendravimas, yra tobulėjimo galimybės, bei vieningas tikslo siekiantis kolektyvas."

Įgūdžiai ir reikalavimai

Kad būtum sėkmingas:

Tu turi turėti:

  • Aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą (arba jo siekti).
  • Darbo patirties pardavimų arba marketingo srityje (būtų privalumas).
  • Anglų kalbos žinias.
  • Savarankiškumą, tikslumą, atsakingumą bei puikius analitinius įgūdžius.
  • Komunikabilumą, iniciatyvumą bei visaapimantį požiūrį sprendžiant problemas.

Mes siūlome:

Patrauklią darbo aplinką sėkmingoje tarptautinėje kepyklų grupėje, kurioje galėsi realizuoti savo kompetencijas ir turimą patirtį bei tobulinti savo žinias ir kompetencijas ateityje. Taip pat puoselėjame atvirą ir draugišką įmonės kultūrą, suteikiame kiekvienam darbuotojui galimybes tobulėti bei siekti karjeros.

Terminuotą darbo sutartį - verslo sistemos diegimo projekto laikotarpiui (iki 12 mėn).

Hibridinį darbo modelį.

Darbo užmokestį (bruto) – nuo 1600 Eur (prieš mokesčius), priklausantį nuo turimos patirties ir kompetencijų.

Darbo vieta: Perkūnkiemio g. 7, Vilnius

Susidomėjai?

Spustelk mygtuką "Mane domina", užpildyk atsidariusią formą, pridėk savo gyvenimo aprašymą (CV) ir siųsk iki 2024 m. spalio 31 d. Mes garantuojame tavo dalyvavimo atrankoje konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Sulaukus pakankamai kandidatų šiai pozicijai užimti, pasiliekame teisę skelbimo terminą keisti.

Apie įmonę

Lantmännen Unibake is a leading global bakery company within the Lantmännen Group. With expertise in bakery products for food service and retail, we serve consumers around the clock and across the world every day. The aim is to make bread and pastry a profitable business for our customers through tasty, high-quality products and innovative solutions and based on a sustainable mind-set and excellent food safety standards. Headquartered in Copenhagen, Denmark, Lantmännen Unibake operates modern bakeries around the world and has sales in more than 60 countries. The brand portfolio comprises a range of well-established B2B and BtC brands e.g. Schulstad Bakery Solutions, Schulstad, Bonjour, Vaasan, Pastridor and Hatting. Lantmännen Unibake has a turnover of EUR 1.2 billion and employs more than 6,000 people in 20+ countries. Appetite for more? Visit us at www.lantmannen-unibake.com

#1Verslas galvoje, o žmonės širdyje - Rezultatus kuriame kartu

#2Unikalus skirtingų verslo sričių spektras - Suteikiame tarptautinės karjeros galimybes nuo lauko iki stalo

#3Darome įtaką visuomenei ir žmonių kasdieniam gyvenimui - Skiriame didelį dėmesį naujovėms ir tvarumui

#4Judame į ateitį - Didžiuojamės mūsų paveldu, siekiame pasaulinio augimo

Rasa Pustovalova | Contact Person

Mane domina
Lantmännen Unibake

Vilnius | Hybrid
Apsilankykite svetainėje