Oh oh! Awesome! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Job Description

Rád/a se na analýzu dívate komplexně a máte zkušenosti z různých oblastí IT analýzy?

Do čela týmu analytiků hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se stane klíčovou součástí analytické kompetence v Capgemini a bude pomáhat určovat její směr!

Hledáme člověka, kterého motivuje práce s týmem a předávání svého know-how. Důležitá je pro nás jak technická znalost, tak i znalost standardů a metodiky. Klíčová je také silná komunikační dovednost a schopnost přetavit business požadavky do „IT řeči“. Jako Lead IT Analyst budete v úzkém kontaktu s vlastním týmem, vývojáři i klientem.

Co bude Vaším úkolem?

  • Analýza požadavků klienta a jejich pochopení (často i pomoc klientovi definovat jeho požadavek)
  • Analýza / návrh IT řešení
  • Propojení technického a business pohledu v rámci analýzy
  • Tvorba a specifikace zadání pro vývoj
  • Příprava a prezentace požadovaných výstupů – ty se mohou lišit napříč klienty/projekty, v zásadě se jedná o:
    • UML diagramy
    • Modelování (primárně Enterprise Architect)
    • Definice rozhraní služeb
    • Technický design (funkční a datová specifikace, integrace s okolním světem atd.)
    • Funkční návrh uživatelského rozhraní
  • Proaktivní komunikace s klientem i v rámci Capgemini skupiny
  • Podpora Sales týmu při přípravě nabídek – návrh řešení včetně vyjádření pracnosti
  • Vedení ostatních členů týmu
  • Rozvoj IT analýzy jako kompetence
  • Být klíčovým prvkem týmu, který bude předávat a nadále rozvíjet své technické znalosti

Co od Vás potřebujeme?

  • Min. 5 let zkušeností na obdobné pozici (IT obor podmínkou)
  • Přehled z různých oblastí analýzy (integrační, datová, business..)
  • Analytické myšlení, selský rozum a schopnost dekompozice problému
  • Pochopení širšího kontextu a umění jej rozebrat do dílčích částí
  • Zájem o architekturu & znalost modelovacích nástrojů (Enterprise Architect, Visio).
  • Znalost UML, BPMN, případně Archimate
  • Proklientský přístup, prezentační a komunikační schopnosti na výborné úrovni v českém i anglickém jazyce
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Vůdčí schopnosti, lidský přístup
  • Ideálně vysokoškolské vzdělání v IT oboru
  • Přehled v IT technologiích
    (messaging, infrastruktura, síťová komunikace, bezpečnost, cloud..)
  • Certifikace výhodou

Na co se u nás můžete těšit?

V Capgemini panuje pohodová atmosféra , máme rádi legraci a preferujeme neformální komunikaci. Pokud situace dovoluje, potkáváme se i mimo práci – vinný sklípek, únikovky, grilovačky apod.

Pracovní dobu a rozložení home office/office máme flexibilní a vyznáváme hybridní způsob práce. Vzhledem k charakteru této role je žádané dostavit se jednou týdně do pražské kanceláře , ovšem zbylé dny můžete pracovat z pohodlí domova. Důležitá je pro nás především včas a kvalitně odvedená práce.

Podpoříme Vás v profesním růstu , výhodou Capgemini je, že nabízí jak know-how, včetně široké škály školení a certifikačních programů (např. i ve spolupráci s Microsoftem či Harvard University ), tak různorodé mezinárodní příležitosti , do nichž Vás rádi zapojíme.

Chcete se dozvědět více o životě v Capgemini?

Projděte si webové stránky: https://www.capgemini.com/

Navštivte náš LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/capgemini/

Připojte se k nám na Facebooku: www.facebook.com/CapgeminiCZ/

Hodnocení našich zaměstnanců najdete na Atmoskopu (www.atmoskop.cz) nebo na Glassdoor (www.glassdoor.com)

Těšíme se na setkání!

Contact Person
Romana Šilová

About the company

Capgemini Czech Republic patří do celosvětové skupiny Capgemini zaměřené na poradenství, IT technologie a digitální transformaci. Fungujeme již 55 let a náš tým tvoří přes 300 000 zaměstnanců. Na českém trhu jsme více jak 20 let partnerem předních bank a pojišťoven. Klientům pomáháme růst díky poradenství a hotovým či custom řešením. Zaměstnancům nabízíme zázemí mezinárodní konzultační společnosti a zároveň příjemné pracovní prostředí lokálních poboček v Praze, Brně a Ostravě.

Visit website

Our Location

Hlavní město Praha

Follow Capgemini Czech Republic