Oh oh! Awesome! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Manuális tesztelő

  • A jelentkezések értékelése beérkezési sorrendben történik
  • Budapest
  • Budapest

Feladataid lesznek:

  • A tesztelendő szoftver követelményeinek felmérése, a felmérés eredményeinek analízise.
  • Az egész tesztfolyamatot átfogó tesztforgatókönyv elkészítése.
  • A tesztforgatókönyv alapján tesztesetek írása és futtatása és ezek dokumentálása.
  • Teszttervek és esetek megvalósulásának folyamatos nyomonkövetése és ezek karbantartása.
  • A tesztelendő szoftverteszteléshez mock adatok elkészítése.
  • Bug-ok részletes leírása és riportálása.
  • Az új releaseben leszállított funkciók működésének validálása. A reportolt bugfixek validálása.

Amit tőled várunk:

  • tesztelői munkakörben legalább 2 éves tapasztalattal rendelkezel;
  • erős informatikai érdeklődést mutatsz;
  • nem gond számodra átlátni az összetett folyamatokat;
  • analitikus szemléletmóddal rendelkezel;
  • magabiztos angol nyelvtudás;
  • szeretsz csapatban dolgozni.

Előny, ha:

  • felsőfokú informatikai végzettséged is van;
  • ISTQB vizsgával rendelkezel;
  • kiismered magad a tesztmenedzsment eszközök és a tesztautomatizálást támogató eszközök között;
  • SQL ismereteid is vannak.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkavégzés.
  • Akár heti több nap home-office független a járványhelyzettől, erre mindig lesz lehetőséged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Képzési csomag.

Ha szeretnéd jobban megismerni a vállalatunkat, bővebb információkat keresel, hogy kik vagyunk és mivel foglalkozunk látogass el a következő oldalunkra: https://www.capgemini.com/abou...

Nagyszerű munkahely

  • Competitive salary, cafeteria and other benefits

  • Friendly and modern work environment

  • Stabile financial background

  • Complex development possibilities

  • Transparent career model

  • One of the 2019 World’s Most Ethical Companies

  • Capgemini belső képzések, innovatív technológiák

  • Versenyképes jövedelem

  • Rekreációs terület

  • Egészségügyi juttatás

  • AllYouCanMove lehetőség

  • Nemzetközi lehetőségek

About the company

A francia multinacionális csoport tagja, a Capgemini Magyarország 1997 óta működik hazánkban. A csoportnak világszinten több mint 340.000 alkalmazottja van.

Mivel foglalkozunk?

  • IT tanácsadás

  • Fejlesztés és tesztelés

  • Műkődési tevékenység támogatása

  • Projekt menedzsment

  • Rendszerintegráció

Kollégáink mondták rólunk:

„Bár a Capgemini multinacionális vállalat, dolgozói egyéni hozzájárulásukat is értékesnek érzik.”

„A vállalat támogatja a tanulást és a képességek, készségek fejlesztését.”

„A vállalat hét értéke (őszinteség, bátorság, bizalom, szabadság, csapatszellem, szerénység, vidámság) áll a mindennapjaink középpontjában. A Capgemini az egyetlen vállalat, amelynek értékrendszerében szerepel a VIDÁMSÁG.”

Réka Martin | Contact Person

Érdekel
Capgemini Hungary

Budapest
Visit website