Oh oh! Awesome! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

IT üzleti elemző

  • A jelentkezések értékelése beérkezési sorrendben történik
  • Budapest
  • Hybrid
  • Budapest
  • Hybrid

Amit mindenképp érdemes tudni rólunk:

A Capgemini csoport világszerte élen jár az IT tanácsadás, digitális transzformáció és technológiai szolgáltatások területén.

Az a célunk, hogy segítsük ügyfeleinket IT céljaik megvalósításában, legyen szó IT projektjeik végrehajtásáról vagy szakértői támogatásról.

Üzleti elemzőink különböző IT projektek tervezésében és megvalósításában vehetnek részt hazai és nemzetközi környezetben. Hogy hogyan? A Capgemini csoport biztosítja számodra a változatos projekteket, motivált csapatot és a folyamatos fejlődési lehetőséget legyen szó hazai vagy nemzetközi projektekről.

Ha szeretnél részese lenni egy innovatív tanácsadó cégnek és úgy érzed, hogy a lenti feltételeknek megfelelsz, küldd el számunka önéletrajzodat még ma!

Amit tudni kell a feladataidról:

  • Melyek azok a különböző dokumentációk, amelyeket az üzleti igények összegyűjtése, elemzése során el kell készíteni? Ha ismered ezeket és több éves tapasztalatod van az elkészítésükben, akkor ugorjunk a következő lépésre:
  • Tisztában vagy vele, hogyan kell specifikációkat, hozzájuk tartozó diagramokat és folyamatábrákat készíteni? Ha ezen a területen is magabiztosan mozogsz akkor nézzük mikre van még szükség:
  • Üzleti folyamatok modellezése. Hogyan tudjuk az üzleti működést mindenki számára átláthatóan, egyértelműen ábrázolni? Min érdemes (mit) és hogyan tudunk javítani, hogy hatékonyabb legyen az üzleti működés? Ezekkel a tapasztalatokkal is rendelkezel?
  • Mi a helyzet a kommunikációval? Egy jó üzleti elemzőnek az egyik legfontosabb készsége a jó kommunikációs képesség. Napi szinten kell egyeztetni, mediálni a projekt résztvevőivel. Sokszor előfordulhatnak vitás vagy nem tiszta kérdések, ahol be kell vetned a legjobb kommunikációs készségeidet, hogy a munka ne álljon meg, mindenki számára meg kell találni a megfelelő megoldást. Képes vagy megtalálni a hangot az üzleti oldallal és a fejlesztőkkel is? Ez talán a legnehezebb feladat, de egyben talán az üzleti elmezői feladatok legszebb, legnagyobb kihívásokat tartogató része is.

Amit mi kérünk tőled:

  • Rendelkezz legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal (még jobb, ha banki/biztosítói projektekben is részt vettél)
  • Legyen erős IT háttered (sajnos nem elég ha csak az üzleti oldalt ismered, mindenképpen szükséged lesz IT projekt tapasztalatokra)
  • Szóban és írásban is legyen magabiztos angol nyelvtudásod (Ma már nagyon sok projektünk nemzetközi csapatból áll és emiatt az angol nyelvtudás elengedhetetlen. A csak írásban/olvasásban meglévő angol tudás ezeken a projekteken sajnos nem lesz elég!)
  • Mindenképp fontos, hogy legyen főiskolai/egyetemi végzettséged.

Biztos az is érdekel, hogy mi az amit mindezekért cserébe mi kínálunk neked:

  • Részese lehetsz egy nemzetközi csapatnak, ahol garantáltan jól fogod magad érezni.
  • Megismerhetsz olyan innovatív technológiákat, melyek biztosítják számodra a folyamatos fejlődést.
  • Mi valóban nagy hangsúly fektetünk a képzésre! Minden kollégánknak rendelkezésére áll egy éves képzési keret, amit felhasználhat akár szakkönyvek vásárlására, akár tanfolyamok, konferenciákon való részvételre. Támogatjuk, hogy a kollégáink naprakész tudással rendelkezzenek. Hozzáférésed lesz a Udemy, Coursera és egyéb képzési platformokhoz.
  • Nálunk változatos projektlehetőségeket találsz majd! Ezt garantálja egyrészt a nemzetközi háttér másrészt a széles hazai ügyfélkör is.
  • Rugalmas munkaidő és home-office lehetőség.

Talán még többet elárul rólunk az alábbi pár gondolat, melyet üzleti elemző kollégáink mondtak:
„Szeretek aktív részese lenni a teljes fejlesztési folyamatnak, a követelmények meghatározásától kezdve az életbe lépésig.”
„Rendkívül jó érzés elképzelni és megmagyarázni az üzleti igényeket üzleti folyamatok, UML vagy komplex adatmodell diagram formájában.”
„A Capgemini Magyarország Kft-nél első osztályú ügyfeleknél fejlesztheted üzleti elemzői tudásod, és kibővítheted tapasztalataidat a legkülönfélébb alkalmazott módszertanokkal.”
„A Capgemini egy hatalmas nemzetközi vállalat, ahol a kollégák megosztják tudásukat és tapasztalataikat az országok között.”
„Az etikus gondolkodás a Capgemini alapértéke, ezért szilárd háttérrel rendelkezem, amely támogat.”

Jó csapat

Timea Tóth
People Unit Head and Recruitment Manager
Gábor Kovács
Head of Delivery
Tünde Ezzeddine-Detki
HR Manager

Nagyszerű munkahely

  • Competitive salary, cafeteria and other benefits

  • Friendly and modern work environment

  • Stabile financial background

  • Complex development possibilities

  • Transparent career model

  • One of the World’s Most Ethical Companies

  • Capgemini belső képzések, innovatív technológiák

  • Versenyképes jövedelem

  • Rekreációs terület

  • Egészségügyi juttatás

  • Best Workplace for Women Award 2022

  • Family-friend Workplace Award 2022

About the company

A Capgemini Magyarország 1997 óta működik hazánkban. A csoportnak világszinten közel 350.000 alkalmazottja van.

Mivel foglalkozunk?

  • IT tanácsadás

  • Fejlesztés és tesztelés

  • Működési tevékenység támogatása

  • Projekt menedzsment

  • Rendszerintegráció

Kollégáink mondták rólunk:

„Bár a Capgemini multinacionális vállalat, dolgozói egyéni hozzájárulásukat is értékesnek érzik.”

„A vállalat támogatja a tanulást és a képességek, készségek fejlesztését.”

„A vállalat hét értéke (őszinteség, bátorság, bizalom, szabadság, csapatszellem, szerénység, vidámság) áll a mindennapjaink középpontjában. A Capgemini az egyetlen vállalat, amelynek értékrendszerében szerepel a VIDÁMSÁG.”

2022Best Workplace for Women Award

2022Best Family-Friendly Workplace Award

Réka Martin | Contact Person

Érdekel
Capgemini Hungary

Budapest | Hybrid
Visit website