Oh oh! Awesome! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

IT Tanácsadó

  • A jelentkezések értékelése beérkezési sorrendben történik
  • Budapest
  • Hybrid
  • Budapest
  • Hybrid

FELADATAID:

  • Rendszerbevezetési és üzleti tanácsadási projekteken üzleti elemzőként és tanácsadóként való részvétel
  • Felmérési workshopok facilitálása
  • Ügyfelek szakmai igényeinek felmérése és a specifikációs dokumentumok elkészítése
  • Implementációs projektek esetén a fejlesztési feladatok üzleti elemzői oldalról történő támogatása
  • A projektekhez tartozó oktatási feladatok elvégzése
  • Részvétel szakmai ajánlatok elkészítésében
  • Capgemini csoport megfelelő szakmai közösségeivel történő kapcsolat kialakítása és folyamatos fenntartása, részvétel a régiós és csoport szintű szakmai fórumokon, folyamatos tudásépítés ezen szakmai háttér kiaknázásával

AMIT VÁRUNK TŐLED:

  • Minimum 5+ év tapasztalat, mint Üzleti elemző vagy IT tanácsadó
  • IT vagy gazdasági végzettség, valamint olyan szintű IT rendszer szemlélet és technológiai tapasztalat, mely alkalmassá teszi az ügyfél oldali szereplőkkel való hatékony együttműködést (követelmények megértése, szakmai ajánlat bemutatása)
  • Főbb ERP folyamatcsoportok (kontrolling, számvitel, könyvelés, beszerzés) terén szerzett, mély folyamatközpontú tapasztalat
  • Rendszerek bevezetésben szállítói oldalon szerzett tapasztalat illetve rendszerbevezetési pályázatokhoz kapcsolódó tapasztalat megrendelői vagy szállítói oldalon
  • Kiváló prezentációs és kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szakmai érdeklődés, folyamatos fejlődés iránti elköteleződés

Előnyt jelent:

  • ERP folyamatokat támogató rendszerek és alkalmazások terén szerzett tapasztalat
  • CRM rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Projekt menedzsment tapasztalat

AMIT CSERÉBE KÍNÁLUNK NEKED:

  • Tanulási platformok, melyek mindenki számára elérhetőek: Harvard Business Review, Coursera, Pluralsight, Udemy, Microsoft, AWS, Google és még sok más;
  • Hibrid és rugalmas munkavégzés;
  • Széleskörű juttatási rendszer (cafeteria, egészségbiztosítás, a vállalati részvényprogramon, életbiztosítás, ajánlási bónusz, 100% bejárási támogatás, stb.)

AMIT MÉG TUDNI ÉRDEMES:

A pozícióhoz szükséges lehet heti 1-2 nap személyes bejárás.

CAPGEMINI

A Capgemini egy globális vezető az informatikai szolgáltatások, digitális átalakulás, technológiai és mérnöki szolgáltatások terén. A vállalatot 1967-ben alapították Franciaországban, és mára világszerte több mint 50 országban van jelen, több mint 300.000 alkalmazottal. Széleskörű szolgáltatásai közé tartozik az üzleti tanácsadás, IT megoldások, és kiszervezési szolgáltatások, amelyek célja az ügyfelek üzleti teljesítményének javítása és digitális innovációjuk elősegítése.

A Capgemini néhány további fontos jellemzője és tevékenysége:

  1. Szektorok széles körében tevékenykedik : Az autóipartól az egészségügyön és a pénzügyi szolgáltatásokon át a Capgemini különböző iparágakban nyújt specializált megoldásokat.
  2. Innováció és digitalizáció : Nagy hangsúlyt fektet a legújabb technológiák, például a mesterséges intelligencia, a felhőszolgáltatások, a big data és a kiberbiztonság terén történő innovációra.
  3. Globális együttműködés : Számos stratégiai partnerséggel rendelkezik más technológiai óriásokkal, mint például a Microsoft, az IBM, és az SAP, hogy ügyfelei számára a legkorszerűbb megoldásokat biztosítsa.
  4. Fenntarthatóság és társadalmi felelősségvállalás : A Capgemini elkötelezett a fenntartható üzleti gyakorlatok és a társadalmi felelősségvállalás mellett, céljai közé tartozik a karbonsemlegesség elérése és a társadalmi egyenlőség elősegítése.
  5. Képzés és fejlesztés : Nagy hangsúlyt fektet az alkalmazottak folyamatos képzésére és fejlesztésére, hogy lépést tartsanak a technológiai fejlődéssel és az iparági trendekkel.

A Capgemini így nemcsak technológiai szolgáltatásokat nyújt, hanem stratégiai partnerként segíti az ügyfeleket üzleti céljaik elérésében és versenyelőnyük növelésében.
Get the future you want! | www.capgemini.com

Jó csapat

Timea Tóth
People Unit Head and Recruitment Manager
Gábor Kovács
Head of Delivery
Tünde Ezzeddine-Detki
HR Manager

Nagyszerű munkahely

  • Competitive salary, cafeteria and other benefits

  • Friendly and modern work environment

  • Stabile financial background

  • Complex development possibilities

  • Transparent career model

  • One of the World’s Most Ethical Companies

  • Capgemini belső képzések, innovatív technológiák

  • Rekreációs terület

  • Egészségügyi juttatás

  • Best Workplace for Women Award 2022

  • Family-friend Workplace Award 2022

About the company

A Capgemini Magyarország a Capgemini globális tanácsadó, technológiai szolgáltató és digitális transzformációs vállalat magyarországi leányvállalata. A vállalat célja, hogy átfogó megoldásokat nyújtson ügyfelei számára, amelyek segítenek nekik a digitális kor kihívásainak és lehetőségeinek kezelésében, valamint üzleti céljaik elérésében. Ügyfeleinek legnagyobb része a banki, biztosítói szektorhoz tartoznak, de jelentős ügyfélköre van a telekommunikáció és gyártás-termelés területén is.

A vállalat nagy hangsúlyt fektet a fenntarthatóságra és a társadalmi felelősségvállalásra, különböző programokat és kezdeményezéseket támogatva, amelyek célja a környezetvédelem és a közösségi jólét növelése.

A munkavállalók számára a Capgemini vonzó karrierlehetőségeket kínál, beleértve a folyamatos szakmai fejlődést, a nemzetközi projektekben való részvételt és a rugalmas és hibrid munkakörnyezetet. A cég különös figyelmet fordít a munka és a magánélet egyensúlyának megteremtésére, valamint a sokszínűség és a befogadás előmozdítására.

2022Best Workplace for Women Award

2022Best Family-Friendly Workplace Award

Réka Martin | Contact Person

Érdekel
Capgemini Hungary

Budapest | Hybrid
Visit website