Oh oh! Świetnie! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Asystent Architekta

  • Warszawa
  • Warszawa

Zespół Kodit.io stale się powiększa! Aktualnie do naszego warszawskiego zespołu poszukujemy Asystenta Architekta.

Masz otwarty umysł i głowę pełną pomysłów? Szukasz miejsca, w którym możesz rozwinąć skrzydła? Widzisz potencjał w branży Nieruchomości, a nie wiesz jak zacząć? Jeżeli odpowiedź na wszystkie pytania brzmi TAK, to Kodit.io jest idealnym miejscem dla Ciebie. Rozpocznij współpracę z nami, a poprowadzimy Cię na sam szczyt!

ZADANIA:

  • Przygotowywanie rzutów mieszkań;
  • Przygotowywanie wizualizacji mieszkań;
  • Współpraca w ramach organizacji;
  • Monitorowanie trendów rynkowych.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Architektura (lub ostatnie lata studiów);
  • Dobra znajomość programu AutoCAD/ ArchiCAD;
  • Dobra znajomość Sketchup/ Artlantis lub 3dsmax;
  • Komunikatywność;
  • Odpowiedzialność, sumienność i terminowość;
  • Samodzielność w zadaniach;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;

MILE WIDZIANE:

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości;
  • Znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pracę w firmie międzynarodowej;
  • Doskonałą lokalizację biura w centrum Warszawy;
  • Pracę w energicznym środowisku start-up’owym.

Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą!

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą.

Dorota Pasela | Contact Person

Interesuje mnie
Kodit.io Poland

Warszawa
Odwiedź witrynę internetową