Oh oh! Fantastisk! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Sammen definerer vi morgendagens teknologi!

Convene Group består av selskapene Convene Payment, Convene Hospitality, Convene Mobility og CrediCare. Vi er rundt 150 ansatte fordelt på kontorer i Norge, Sverige og UK. Teknologi er vår kjerne, og i over 30 år har vi vært ledende innen utvikling av selvbetjente løsninger.

I dag leverer vi betalings- og administrasjonstjenester til kunder i over 14 land og mange ulike bransjer. Våre løsninger bidrar til at kundene får betalt for sine tjenester, og vi tar ansvar for oppfølgingen når betaling uteblir – alltid med etisk og profesjonell tilnærming.

Vi tror på en enklere hverdag for både kunder og ansatte. Som medarbeider i Convene får du et engasjerende og verdifullt arbeidsforhold, med tydelige forventninger og trygghet i bunn. Våre verdier – Loyal, Innovative, Friendly og Engaged (LIFE) – gjenspeiler hvem vi er og hvordan vi jobber sammen for å skape morgendagens løsninger.

Visste du at...Convene har sin opprinnelse fra et lite gründereventyr på Sandane i gamle Sogn og Fjordane? Det hele startet som en idé fra en fastlege som var interessert å løse tidsklemma for seg selv. Han fikk dermed bygget om en gammel parkeringsautomat til å ta imot betalinger fra sine pasienter.

Visste du at...Selskapet opprinnelig het Melin Medical? Dette ble opprettet i 2010 og ble starten på vårt fantastiske selvbetjeningseventyr, som fem år senere skulle føre til at vi fikk innovasjonsprisen for universell utforming i kategorien tjenestedesign.

Visste du at...Våre oppkjøp av selskapene Gordion i 2018 og Arribatec Hospitality i 2025 er en del av vår strategi for internasjonal vekst og nye bransjer?

Visste du at...Vi har samlet våre selskap under merkenavnet Convene, for en felles identitet som speiler vår visjon om å forenkle hverdagen for alle?

Ledige Jobber

Jobb på et sted du vil trives

  • Folka våre er vår viktigste ressurs

  • Utviklingsmuligheter er viktig for trivsel

  • Sosialt - det er viktig å ha det gøy på jobben

  • Mangfold er en naturlig del oss

  • Vår beliggenhet er praktisk og sentral

  • Vi mener fellesskapet er viktig for vår utvikling

Jobb med skikkelig flinke folk

Anisha Gosh
Product manager
"Det er tydelig at innovasjon og teknologi er en del av fundamentet i Convene, og det er veldig stas at selskapet gir like muligheter for alle. Som kvinne innen teknologi, er det inspirerende!"
Rambod Parvizi
Salgsutvikler
"Jeg jobber med fantastiske kollegaer som hver dag utfordrer meg til å vokse og utvikle meg."
Benjamin Håland
Customer Experience Manager
"Det beste med å jobbe her er å bidra til innovative løsninger som skaper verdi – i et dynamisk, faglig sterkt miljø med hyggelige kollegaer som driver hverandre fremover og har det gøy."
Dewald Els
Tech Lead
"I love working here — my ideas are heard, I’m trusted to explore new things, and I get to keep growing into a better version of myself."
Convene AS
Besøk nettside