
Sammen definerer vi morgendagens teknologi!
Convene Group består av selskapene Convene Payment, Convene Hospitality, Convene Mobility og CrediCare. Vi er rundt 150 ansatte fordelt på kontorer i Norge, Sverige og UK. Teknologi er vår kjerne, og i over 30 år har vi vært ledende innen utvikling av selvbetjente løsninger.
I dag leverer vi betalings- og administrasjonstjenester til kunder i over 14 land og mange ulike bransjer. Våre løsninger bidrar til at kundene får betalt for sine tjenester, og vi tar ansvar for oppfølgingen når betaling uteblir – alltid med etisk og profesjonell tilnærming.
Vi tror på en enklere hverdag for både kunder og ansatte. Som medarbeider i Convene får du et engasjerende og verdifullt arbeidsforhold, med tydelige forventninger og trygghet i bunn. Våre verdier – Loyal, Innovative, Friendly og Engaged (LIFE) – gjenspeiler hvem vi er og hvordan vi jobber sammen for å skape morgendagens løsninger.
Folka våre - vi er en sammensveiset gjeng
Utviklingsmuligheter - vi lærer sammen
Sosialt - det er viktig å ha det gøy på jobb
Mangfold - hos oss er det plass til alle
Beliggenhet - sentrale og freshe lokaler
Fellesskap - å være sammen gir felles utvikling