Oh oh! Lieliski! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Bonava Latvija ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums Bonava ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā aptuveni 1900 darbinieki, un tas attīsta dzīvojamo māju projektus Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā.

2016Latvijā SIA "NCC Housing" maina savu vārdu un pārtop par SIA "Bonava Latvija". Mēs turpinām aizsāktās tradīcijas un esam gatavi radīt jaunas mājas un dzīvesvietas.

2017Ekspluatācijā tiek nodotas pirmās mājas, kas tapušas jau zem "Bonava Latvija" zīmola. Jaunu dzīves posmu uzsāk teju 200 iedzīvotāju projektos Lapsu ielā un Prūšu ielā.

2018Aktīvi topošo projektu kļūst arvien vairāk. Gada otrajā pusē jauno mājokļu atslēgas saņem iedzīvotāji Bultu ielā.

20192019. gadā ekspluatācijā nodoto projektu un māju skaits ir ievērojams - Rīgas dzīvojamais fonds kļūst bagātāks, pateicoties sešām pabeigtām Bonava mājām piecos projektos - Sermuliņu, Stārķu, Pūces, Stirnu un Zasulauka ielās.

2020Turpinās 2019. gadā uzsāktā būvniecība vērienīgajā 16 māju ciematā "Dreilinga mājas" Dreiliņos. Ekspluatācijā tiek nodotas pirmās mājas gan šajā projektā, gan iespaidīgajā "Krasta kvartālā", kur top sešas deviņstāvu mājas ar kopumā 570 dzīvokļiem.

2021Noslēdzas būvniecība divos projektos - ekspluatācijā tiek nodoti "Pagalms 2.0" Teikā un "Fjordi" Klusajā centrā. Turpinās būvniecība un atsevišķu māju pabeigšana gan "Krasta kvartālā", gan "Dreilinga mājās". Aktīvā projektēšanas fāzē ir vairāki jauni projekti, tostarp, Ziepniekkalnā, Ķengaragā, Mežciemā un citur.

Pieejamās vakances

Mēs piedāvājam lieliskus ieguvumus

  • Apmācību iespējas

  • Papildu brīvdienas

  • Sociālās garantijas

  • Elastīga darba vide

  • Profesionālā izaugsme

  • Mobilā telefona pieslēgums

  • Komandas saliedēšanas aktivitātes

  • Veselības un labbūtības veicināšana

  • Veselības un negadījumu apdrošināšana

Strādājiet ar lieliskiem cilvēkiem

Artūrs
Iepirkumu un tāmēšanas nodaļas vadītājs
"Kombinācija, ko Bonava piedāvā, ir unikāla – paši esam attīstītāji, projektētāji un būvnieki ar vienotu, cēlu mērķi. Laba darba kultūra, saliedētība un izaicinājumi ikdienā mūs motivē kļūt labākiem."
Kristaps
Attīstības projektu vadītājs
"Uzņēmumā vienmēr tiek uzstādīti ambiciozi un izaicinoši mērķi, kas aicina meklēt arvien jaunus risinājumus un pieejas. Šo mērķu sasniegšanā piedalās lieliska komanda un atbalstoša vadība."
Krišs
Inženieru nodaļas vadītājs
"Strādājot Bonava, katram ir iespēja kopā ar uzņēmumu attīstīties, mācīties un sniegt acīmredzamu ieguldījumu kopējā izaugsmē. Katra pieredze ļauj kļūt saliedētākiem un tiekties uz vēl labāku rezultātu"
Sandra
Grāmatvede
"Strādāt Bonava nozīmē radīt pievienoto vērtību apkārtējiem un sev pašam. Šī ir darbavieta, kur kopā ar entuziasma pilniem kolēģiem var augt un attīstīties ilgtermiņā elastīgā un modernā darba vidē."