Oh oh! Awesome! {$ msg.text $} ({$ msg.count $})

Capgemini Czech Republic patří do celosvětové skupiny Capgemini s více jak 300 000 zaměstnanci, se zaměřením na oblast poradenství, IT technologie a digitální transformaci. Na českém trhu jsme více jak 20 let partnerem předních bank a pojišťoven. Svým klientům pomáháme růst prostřednictvím poradenství a hotových řešení či řešení přímo na míru. Našim zaměstnancům nabízíme zázemí mezinárodní konzultační společnosti a zároveň příjemné pracovní prostředí lokálních poboček v Praze, Brně a Ostravě.

1995založení společnosti Empire

2001založení Cagemini Czech Republic

2008fúze Empire & Capgemini Czech Republic

2015otevření pobočky v Brně

2018otevření pobočky v Ostravě

Available Jobs

Great Place to Work

  • Flexibilita v pracovní době a home office/office

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky, Flexi Passy, Multisport karta

  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění/na dopravu

  • Možnost vzdělávat se a růst

  • Neformální & stabilní prostředí

Work with great people

Vlaďka
Marketing & Communication Specialist
"Líbí se mi, že máme v Capgemini volnou ruku, kolegové jsou otevřeni mým nápadům a pokud je práce dobře a včas odvedená, nikdo neřeší, jestli jsme v práci od 9 do 5."
Sebastián
IT Analyst
"Keďže som eště stále študent v poslednom ročníku, musím deliť svoj čas na polovicu, čo sa mi vďaka nastaveného work-life balance režimu darí veľmi dobre."
Tomáš
Java Competence Leader
"Práce u nás je plná příležitostí, ať už to jsou nové projekty, nebo absolvování školení. Všechny tyto příležitosti a zkušenosti mi umožnily stát se lídrem Java kompetence u nás v Capgemini."
Capgemini Czech Republic
Visit website